Przystanek Modelowa Edukacja – Przestrzeń dla Edukacji Domowej!

Edukacja domowa jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Aby zapisać dziecko do ED w naszej szkole wystarczy skontaktować się z sekretariatem szkolnym w celu otrzymania dokumentów.

Po wypełnieniu dokumentów, Dyrektor podejmuje decyzję, podpisujemy umowę i resztą zajmujemy się już my :-) 

Jesteśmy szkołą przyjazną ED. Na egzaminie uczniów traktujemy po partnersku.

Ale my chcemy dać Wam jeszcze więcej…

 

Przystanek Modelowa Edukacja to miejsce, które łączy potrzeby ucznia na miarę XXI wieku oraz naukę przez doświadczenie, czyli w salach znajdziecie najlepsze pomoce montessoriańskie dla uczniów klas starszych i ich rozszerzenia, o które dbają nasi nauczyciele.  

W nowej przestrzeni znajdują się sale dydaktyczne, doświadczalne, treningowe oraz gabinety specjalistyczne.  

To miejsce gdzie uczniowie Edukacji Domowej mogą otrzymać wsparcie zarówno edukacyjne, jak i psychologiczne. To miejsce gdzie chcemy rozwijać Wasze pasje i doskonalić umiejętności. 

 

Ruszamy z programem cyklicznych spotkań dla naszych uczniów w ED.
Wszelkie wydarzenia oraz zasady udziału zamieszczać będziemy na stronie Modelowej Szkoły Podstawowej: https://www.facebook.com/modelowaszkola 

Kolejną odsłoną Przystanku to dołączenie do grupy stacjonarnej uczniów klas 4-8. Aktualnie prowadzimy jedną taką grupę - ok. 20 uczniów, którzy codziennie mają kontakt z mentorem - wychowawcą, zaś podstawa programowa realizowana jest poprzez platformę edukacyjną jak również dzięki wsparciu nauczycieli, którzy przekazują swoją wiedzę z pasją. 

Od września 2023 roku jesteśmy gotowi na otwarcie kolejnej grupy stacjonarnej uczniów klas 4-8. Czekamy na UCZNIÓW EDUKACJI DOMOWEJ, którzy chcą dołączyć do regularnych zajęć przedmiotowych prowadzonych metodami alternatywnymi, bazującymi na doświadczeniu i pedagogice Marii Montessori. Do wyboru grupa stacjonarna bądź dołączenie na pojedyncze zajęcia. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekrutacji!