Lubimy mieć ambitne cele, a najważniejsze jest to, że je realizujemy.

Naszym celem na najbliższy czas jest uruchomienie dwóch nowych placówek: Modelowego Żłobka i Modelowego Przedszkola w Warszawie oraz Modelowej Szkoły Podstawowej na Rembelszczyźnie.

Nasze placówki to nie tylko budynki, ale przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą.

Budowa nowych placówek, to nie tylko ambitny cel, ale i bardzo kosztowny. Widzimy jednak jak ogromne jest zainteresowanie i zapotrzebowanie na kolejne miejsca. Chcemy się rozwijać, chcemy dać możliwość, dzieciom, nauki w swobodnej atmosferze i w dostosowanym tempie. Dlatego tym razem, bardzo potrzebujemy Waszej pomocy - każdego z Was.

Jeśli chcecie być częścią naszej społeczności i wspierać tworzenie infrastruktury dla naszych podopiecznych, zapraszamy do wpłat. Koszty są ogromne, więc każda pomoc jest na wagę złota, bo razem można więcej.

Traktujemy rozwój placówek Modelowej Edukacji jako projekty o wymiarze wysoce społecznym, mające na celu zrzeszenie osób o tych samych wartościach, które chcą mieć wpływ na jakość edukacji w naszym kraju. Zdajemy sobie sprawę, że szkoły takie jak nasza stanowią ogromną wartość dodaną dla naszego regionu i jego mieszkańców.


Zapraszamy do wsparcia naszych pomysłów, można to zrobić przez cały rok, wpłacając darowiznę lub przekazując nam swoje 1,5%. Więcej informacji na stronie Fundacji, która od lat wspiera naszą placówkę:

https://fsmm.pl/7274/1_procent_na_rozwoj_placowek_modelowej_edukacji_i_infrastruktury_edukacyjnej